Penzion Jáchymov H
Penzion H ubytování Jáchymov Aktuální počasí skoro zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s
 

Penzion H / Jáchymov

Rodinný penzion H leží v krásném lesním prostředí Krušných Hor v nadmořské výšce cca 1000 m, 25 km od Karlových Varů, 6 km od hraničního přechodu se SRN. Nejbližší městečko Abertamy je vzdáleno 3 km.

Ubytování
Pokoje rodinného penzionu H jsou útulně zařízené, většina z nich disponuje balkonem a součástí všech je vlastní sociální zařízení, TV, SAT, lednice. Penzion má vlastní parkoviště, které se na noc uzavírá.

Služby
Penzion H je vhodný pro firemní školení, pořádání rodinných oslav (svateb, narozenin), sportovních soustředění a také pro relaxační a ozdravné pobyty. K dispozici je vyhřívaný bazén, sauna, solarium, posilovna. V letních měsících můžete využít tenisový kurt, který lze přeměnit na mini fotbalové hřiště. Pro děti je připraveno dětské hříště.

Restaurace
Tradiční české domácí kuchyně, místní speciality jsou podávány restauraci horského penzionu H s možností celodenního stravování s kapacitou 50 osob. V areálu penzionu se nachází venkovní ohniště (open air barbecue) které je pro návštěvníky penzionu k dispozici.

Jáchymov
Jáchymov je lázeňské město v okrese Karlovy Vary, nedaleko hranic s Německem, 7 km od hraničního přechodu Boží Dar. Jáchymov, nesoucí jméno svatého Jáchyma, vznikl v 16. století jako středisko těžby stříbra. Historické jádro Jáchymova z této doby je dnes městskou památkovou zónou. Ve 20. století v blízkosti města probíhala těžba uranu, do které byli nasazováni (zejména političtí) vězni. Doly dnes již nejsou v provozu a například v areálu dolu Eduard se dnes nacházejí tratě a střelnice na biatlon. V okolí Jáchymova je i mnoho vleků, sjezdových a běžkařských tratí a občas se tu konají i závody v lyžařském orientačním běhu.
Penzion Jáchymov H - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Jáchymov H -  je k dispozici připojení na internetPenzion Jáchymov H -  je k dispozici letní terasaPenzion Jáchymov H - golfPenzion Jáchymov H - disponuje kavárnouPenzion Jáchymov H - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Jáchymov H - disponuje restauracíPenzion Jáchymov H - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Jáchymov H - přijímá kreditní karty VISAPenzion Jáchymov H - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Jáchymov H - přijímá kreditní karty JCBPenzion Jáchymov H - tenis -poblíž hoteluPenzion Jáchymov H - krytý bazén v hotelu.Penzion Jáchymov H - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Jáchymov H - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Jáchymov H - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Jáchymov H - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento penzion? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Karlovy Vary

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com